Restauracja Dolce Vita w Dąbrowie Górniczej powstała z zamiłowania do kultury spotkań rodzinnych w gronie przyjaciół przy prawdziwych a jednocześnie prostych smakach włoskiej kuchni.

Dolce Vita to potrzeba realizowania pasji gotowania ludzi, którzy urzeczywistnili swoje marzenia.
Pomysłodawcami są właśnie Oni -Szefowie kuchni, którzy wkładają w tworzenie potraw całe swoje serce.

Od samego początku przyświecała nam jedna myśl: rodzina jest najważniejsza, a Nasi Goście to Familia.

Dolce Vita to esencja kuchni włoskiej połączona z niezwykłym wystrojem, tworząca namiastkę barwnej i gwarnej włoskiej prowincji w centrum miasta. Oryginalne, importowane składniki prosto z Włoch, dbałość o każdy kulinarny szczegół, w oparciu o unikalne przepisy tworzą miejsce, z którego nie chce się wyjść.

Zapachy i smaki oliwy, świeżych ziół, win sprawią, że będzie to Państwa ulubione miejsce do spędzania czasu i chwili zapomnienia o codziennych obowiązkach i miejskim zgiełku.
W naszej karcie znajdą Państwo wszystko, co we włoskiej kuchni najlepsze. Unikatowa receptura cienkiego ciasta do pizzy przygotowana ze szczególną starannością, zadowoli nawet najbardziej wymagających. Świeżość i jakość składników sprowadzanych prosto z południa to nasz największy atut.

Do wszystkich dań używamy wyselekcjonowanych włoskich składników najwyższej jakości. Miłośnicy wina doskonale odnajdą się pośród prawdziwych włoskich win lub domowego wina podawanego w karafkach.

W związku z pełnym profesjonalizmem jesteśmy elastyczni i do Państwa dyspozycji pod względem potraw i zróżnicowanych diet. Na Państwa życzenie, ugotujemy zdrowo lub w wersji wegańskiej i wegetariańskiej.

Dolce Vita to dom dobrej kuchni i wyjątkowego wina, dom wypełniony zarówno sprawdzonymi recepturami, jak i nowatorskim spojrzeniem na kwestię smaku. To dom kuchni Południa, kuchni włoskiej, dom wiekowego porto i młodego rieslinga.

W związku z dużymi możliwościami i doświadczeniem, organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz przyjęcia firmowe. Dysponujemy salą, w której w zależności od charakteru spotkania zmieści się do 150 osób. Zapraszamy do zakładki „Sala Balowa”.